Kick-Ass 2: Na plné gule

Vlastný osud neporazíš.

Orig. názov: Kick-Ass 2
Žáner: akčná komédia, krimi
Krajina: USA / Veľká Británia
Web stránka: http://kickass-themovie.com/
 
Réžia: Jeff Wadlow
Scenár: Mark Millar, Jeff Wadlow
Kamera: Tim Maurice-Jones
Hudba: Henry Jackman
Hrajú: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Jim Carrey, Lyndsy Fonseca, Christopher Mintz-Plasse, John Leguizamo, Lindy Booth, Yancy Butler, Donald Faison, Clark Duke, Morris Chestnut, Lee Asquith-Coe, Ella Purnell, Steven Mackintosh, Augustus Prew, Robert Emms, Daniel Kaluuya, Garrett M. Brown, Andy Nyman, Enzo Cilenti
OBSAH filmu Kick-Ass 2: Na plné gule:
Na konci prvej časti filmu Dave alias Kick-Ass (Aaron Johnson) a Mindy alias Hit-Girl (Chloë Moretz) zavesili svoju superhrdinskú identitu na klinec a snažia sa žiť normálne životy ako typickí teenageri. Dave však nepočítal s tým, že svojím bizarným nápadom inšpiroval ďalší rad ľudí, ktorí na seba tiež navliekli superhrdinský odev a vydali sa do ulíc presadzovať dobro. 
Proti boji s nespravodlivosťou a zlom založí plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) amatérsky tím hrdinov Justice Forever, do ktorého bude Kick-Ass neskôr okolnosťami prinútený tiež vstúpiť. Na druhej strane barikády stoja Red Mist – The Mother Fucker (Christopher Mintz-Plasse) a skupinka jeho poskokov. 
Ten sa túži pomstiť Kick-Assovi za smrť svojho otca, a v mestských uliciach tak začne naozajstný zmätok. Jeho plán má však jeden háčik. Pokiaľ si niekto začne s jedným z členov Justice Forever, začne si automaticky aj so všetkými ostatnými.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *