LEGO príbeh – všetko o filme online

“LEGO príbeh” je prvým celovečerným kino dobrodružstvom s LEGO tematikou.

Orig. názov: Lego: The Movie
Žáner: animovaný, akčná komédia
Krajina: Austrália / USA
Web stránka: http://thelegomovie.warnerbros.com/index.html
 
Réžia: Phil Lord, Chris Miller, Chris McKay
Hudba: Mark Mothersbaugh
Hrajú: Channing Tatum, Elizabeth Banks, Morgan Freeman, Liam Neeson, Will Ferrell, Alison Brie, Charlie Day, Chris Pratt, Will Arnett, Nick Offerman, Jonah Hill
OBSAH filmu Lego príbeh:

“LEGO príbeh” je prvým celovečerným kino dobrodružstvom s LEGO tematikou. Do kín prichádza 6. februára 2014 vďaka spoločnostiam Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures. 
Pod režisérskou taktovkou Phila Lorda a Christophera Millera (“21 Jump Street,” “Cloudy with a Chance of Meatballs”), svoje hlasy postavičkám v originálnom znení prepožičali Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie, Charlie Day, Liam Neeson a Morgan Freeman. Originálny počítačovo animovaný príbeh v 3D hovorí príbeh Emmeta, bežnej, poslušnej a dokonale priemernej LEGO mini postavičky, ktorá je omylom identifikovaná ako tá najvýnimočnejšia osoba v ktorej rukách leží záchrana sveta. 
Zrazu sa ocitne v spoločenstve cudzincov na epickej výprave za zastavením diabolského despotu. Na túto cestu je však Emmet beznádejne nepripravený. Režiséri Phil Lord a Christopher Miller napísali aj scenár, podľa príbehu Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Phila Lorda a Christophera Millera, vytvorenom na LEGO konštrukčných hračkách. Vo filme uvidíme niektoré z najpopulárnejších LEGO postavičiek, pričom sa nám predstavia aj niektoré nové. Fanúšikovia, ktorí už po celé generácie obdivujú inovatívne hračky a nesmierne populárne video hry s LEGO tematikou tento jedinečný svet uvidia tak, ako nikdy predtým. 
Držiteľ Emmy Award Chris McKay pracoval na poste spolurežiséra animácie. Producentmi filmu “LEGO príbeh” sú Dan Lin a Roy Lee. “LEGO príbeh” bude celosvetovo distribuovaný Warner Bros. Pictures a Warner Bros. Entertainment Company, vo vybraných teritóriách Village Roadshow Pictures.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *