Už teraz mi chýbaš


Keď sa ti život rozpadá, priatelia ti ho spoja.

Orig. názov: Miss You Already
Žáner: komédia, dráma, romantický
Krajina: Veľká Británia
Web stránka: http://www.missyoualreadymovie.com
Réžia: Catherine Hardwicke
Scenár: Morwenna Banks
Kamera: Elliot Davis
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrajú: Drew Barrymore, Toni Collette, Dominic Cooper, Paddy Considine, Tyson Ritter, Frances De La Tour, Jacqueline Bisset
OBSAH filmu Už teraz mi chýbaš

Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore) boli odjakživa najlepšími kamarátkami. Od detstva spolu zdielali absolútne všetko – tajomstvá, oblečenie, dokonca aj chlapcov, s ktorými chodili. Návštevy bujarých večierkov plných alkoholu a drog či vyvádzanie hlúpostí im zostali z mladosti až do dospelosti. V živote ale raz nastane chvíľa, keď sa každý musí začať správať dospelo… Alebo nie?
Snažiť sa žiť „dospelo“ má ale rôzne podoby. Zatiaľ čo Milly má úžasnú prácu a žije v krásnom dome s manželom Kitom (Dominic Cooper) a dvomi deťmi, Jess a jej priateľ Jago (Paddy Considine) žijú bohémskym životom na hausbóte. Priateľstvo Milly a Jess je však stále pevné ako skala a život je jednou veľkou zábavou.
Každá zábava však raz skončí a pre Milly s Jess to platí dvojnásobne. Jess po mnohých neúspešných pokusoch, keď sa snažila otehotnieť, konečne prelomila smolu a chce s Milly osláviť radostnú správu. Tá má bohužiaľ úplne opačnú novinku – zistili jej rakovinu prsníka. Dlhoročné kamarátky sa tak ocitajú pred životnou skúškou, ako sa pobiť s vážnym ochorením jednej z nich, keď druhá prežíva najradostnejšie obdobie svojho života. Vydrží to ich priateľstvo?

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *