NHL 17 XBOX


Úplne nové režimy, rozsiahlejšie možnosti v obľúbených módoch a najlepší herný hokejový zážitok, to všetko robí z NHL 17 titul, ktorý sa bude pýšiť mnohými „naj“.

Vedenie puku teraz bude oveľa realistickejšie.

Bez ohľadu na spôsob hrania vám NHL 17 ponúka nové režimy, v ktorých si zahráte za obľúbené tými a hráčov. V Drafte šampiónov zažite fiktívny draft, v ktorom si zostavíte tým plný hviezd, alebo na Svetovom poháre zabojujte o národnú česť.

Fanúšikovia Be a GM sa môžu tešiť na evolúciu v spravovaní tímu. Po novom budete mať možnosť dohliadnuť na celý biznis v režime Organizácie, v ktorom vám pripadne za úlohu všetko od stánkového predaja po presťahovanie tímu. Prežiť svoj hokejový sen môžete v kruhu pre vhadzovanie, alebo za veľkým stolom. Je to iba na vás.

„Či už budete drviť svojich kamarátov pri gaučových seansách, alebo skúsite šťastie a pustíte sa do zápasu s tými najlepšími hráčmi sveta, NHL 17 bude vždy poriadna výzva!“
Každý gól bude možné parádne osláviť.

Hokejové zápasy sa vyhrávajú a prehrávajú pred bránkou. Nový systém súbojov pred bránkou vám umožní zabojovať o kľúčový priestor v bránkovisku, a to ako pred vlastnou, tak aj súperovou bránkou. Brankári pôsobia autenticky vďaka svojmu vzhľadu a chovaniu doplneného o realistické postoje a zásluhou dokonalejšej umelej inteligencie predvádzajú lepšie zákroky – lepšie čítajú hru, a preto môžu zareagovať obratným pohybom, alebo zablokovať puk telom.

Inovované hity, prihrávky, preberanie puku a korčuľovanie vám dovolí získať navrch v každej časti klziska, tak isto ako desiatky nových gólových osláv pomôžu dostať divákov zo sedadiel pri vašich veľkých hokejových momentoch.

HERNÝ OBSAH HRY NHL 17:

  • Úplne nové režimy a rozsiahlejšie možnosti v obľúbených módoch.
  • Draft šampíonov, v ktorom si budete môcť zostaviť tým plný hviezd.
  • Ovládnite ľad vďaka komplexnému ovládaniu autenticky reagujúcich brankárov, k čomu prispievajú vylepšené systémy pozičného prehľadu a reflexných zákrokov, úplne novému pojatiu súbojov pred bránkou v útočnej i obrannej tretine a nových gólových osláv.
  • Oslávte v Be a Pro zásadné okamžiky svojej kariéry, alebo sa ponorte do vylepšeného Hockey Ultimate Teamu, ktorý predstaví tímovú synergiu, ktorá kompletne zmení spôsob tvorby vášho vysneného mužstva.

Pokračovať k stiahnutiu – download NHL 17 XBOX

One comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *