Diablo III - Reaper of Souls

Diablo III – Reaper of Souls

Hra pre PC – rozšírenie akčného RPG Diablo III, nové povolanie Crusader, posunutý level cap +10 úrovní, nové herné režimy, nové poklady. Séria Diablo patrí medzi hity celej hernej histórie a predstavuje pýchu uznávaného štúdia Blizzard. Cenami ovenčené tretie pokračovanie má doteraz na konte 12 miliónov predaných kópií a rozhodne to nie je konečné číslo.

Prvotné zlo (Prime Evil) uväznené v Čiernom kameni duší (Black Soulstone) zúri a volá po oslobodení a pomste. Než bude možné artefakt navždy zapečatiť, objaví sa v ríši smrteľníkov Anjel smrti Malthael s novým smrtonosným cieľom – ukradnúť Čierny kameň duší a podrobiť si jeho diabolskú moc. Tak začína koniec všetkého bytia… Vydajte sa v ústrety udalostiam a postavte sa zástupom nových, vražedných nepriateľov v temnom prostredí piateho aktu.

Úplne nová postava nezdolateľného Crusadera sa ukrýva v nepreniknuteľnej zbroji a dokáže kombinovať obojručnú zbraň so štítom. Maximálny level všetkých bojovníkov je navýšený na 70 a po jeho dosiahnutí vás hra odmení štvrtým slotom pre pasívnu zručnosť. Ani potom nič nekončí, ale len začína. Prichádza na rad úplne prepracovaný Paragon systém, ktorý bude ďalej navyšovať dôležité štatistiky. Doslova desiatky hodín akčnej šou predstavuje Adventúrny mód, v ktorom môžete cestovať do akejkoľvek lokácie a plniť prémiové výzvy. Oceníte systém zvaný Loot 2.0. Ten má na svedomí solídnu odmenu v podobe častejšie padajúcich legendárnych predmetov.

Skutočnou výzvou len pre skúsených a bojom zocelených lovcov bude Hardcore režim, kde máte pre svoju vypiplanú postavu iba jeden život. To dáva hre úplne iné grády a umocňuje hlboký zážitok, ktorý odprevadí exkluzívnu zábavu vnútri prepracovaného akčného RPG.

Doporučené požiadavky hry Diablo III – Reaper of Souls

 • Rada procesoru Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64
 • Frekvencia procesoru 2,4 GHz
 • Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 260, Radeon HD 4870
 • Pamäť RAM 4 GB
 • Potrebný priestor 12 GB
 • Operačný systém Windows 7

Pokračovať k stiahnutiu – download Diablo III – Reaper of Souls

268 komentárov

 1. Looking For Inspiration? Try Looking Up Double Glazed Units Near Me replacement double glazed units near me – Sang,

 2. Upvc Window Repairs Near Me Tools To Streamline Your Daily Life
  Upvc Window Repairs Near Me Trick That Every
  Person Should Be Able To upvc window Repairs near me (netvoyne.ru)

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *