Pro Evolution Soccer 2017

Pro Evolution Soccer 2017 PC

Hra pre PC – Opäť ponúka zaujímavé vylepšenia, ktoré smerujú k väčšej realistickosti a zábavnosti hry. Predstavuje sa systém Real Touch prvého dotyku s loptou, pohybový repertoár brankárov je najširšia v histórii série a adaptívne umelá inteligencia sľubuje náročnejšie offline zápasy.

Pro Evolution Soccer 2017
Futbalové šialenstvo sa blíži k ďalšiemu veľkolepému súboji. Je lepšie FIFA 17 alebo Pro Evolution Soccer 2017? Nezostane nič iné, než si obe hry vyskúšať na vlastnej koži. Teraz je však na rade PES 2017. Tento klenot spoločnosti Konami sa na najbližšie tri sezóny navyše exkluzívne spojil so samotnou Barcelonou, takže nechýba plný prístup k hráčom, ku slávnemu štadiónu Camp Nou aj napríklad k historickým sadám dresov.V myClub móde potom budú k dispozícii legendárnej hráči FC Barcelona.

kľúčové vlastnosti Pro Evolution Soccer 2017

Futbalová zábava v realistickom poňatí
Skvelé vizuálne prevedenie vďaka Fox enginu
Vylepšená umelá inteligencia a správanie hráčov
14 oficiálne licencovaných štadiónov
Možnosť hrať španielskou, portugalskú, francúzsku ligu a mnohé ďalšie

Nové herné prvky

A aké sú hlavné herné novinky PES 2017? Pre tento ročník tvorcovia sľubujú presnejšiu prácu s balónom a väčší príklon k realistickému poňatie hry. Systém Real Touch zaručí, že hráči budú spracovávať a viesť balón iným spôsobom v závislosti na situácii. S tým prichádza aj k slovu nové možnosti v prihrávkach. Ak sa totiž podarí vyslať prihrávku v ideálnej moment, tak bude mať cieľový hráč lepšiu pozíciu pre následnú kľučku alebo rovno strelu.

Vylepšené herné režimy Pro Evolution Soccer 2017

Herné zážitky ďalej prehĺbi režim myClub, kde s nákupom nových hráčov pomáha skúsený skaut. Majstrovská liga zasa prináša zmeny v prestupovom systéme a v celkovom raste zručností hráčov počas kariéry. Vítaným prvkom sú aj týždenné aktualizácie z internetu, takže bude hrať s úplne najnovšími zmenami v tímoch.

Grafická lahôdka

Aj keď PES 2017 vychádza tiež na staršie platformy, tak je grafická stránka hry na vysokej úrovni. Za všetko môže nový Fox engine.Podoba hlavných hviezd bola špeciálne nasnímané pomocou 3D fotoskenování as ich poznaním. Tiež uvidíte detaily vrátane vychádzajúci pary od úst alebo lietajúce kúsky trávnika. Došlo tiež ku kompletnému prerobenia modelov divákov aj štadiónov, čo skvele dotvorí fantastickú atmosféru počas hry.

Pokračovať k stiahnutiu – download Pro Evolution Soccer 2017 PC

One comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *