grof-monte-cristo

Gróf Monte Cristo

Nový Film „Gróf Monte Cristo“ teraz online!

Filmári znovu oživili klasický román „Gróf Monte Cristo“ od Alexandra Dumasa a pripravili adaptáciu, ktorá zaujme nielen milovníkov literárnych diel. Režiséri Alexandre de La Patellière a Matthieu Delaporte priviedli na plátno príbeh o láske, zrade a pomste s nezabudnuteľným Edmondom Dantesom v podaní Pierra Nineyho.

O čo vo filme Gróf Monte Cristo ide?

Príbeh nás zavádza do Marseille roku 1815, kde mladý lodný dôstojník Edmond Dantes prežíva šťastné chvíle, až kým sa nestane obeťou sprisahania. Nevinne uväznený v pevnosti If, nájde v abbé Fariovi mentora, ktorý mu zverí tajomstvo ukrytého pokladu. Po úteku sa Edmond vydáva na neľútostnú cestu pomsty proti tým, ktorí ho zradili.

Herecké obsadenie

Okrem Pierra Nineyho sa môžete tešiť na hviezdne obsadenie vrátane Pierfrancesca Favina, Anaïs Demoustier, a Laurenta Lafitteho. Každý z nich prináša do filmu jedinečnú energiu a autenticitu, ktorá oživuje tento nadčasový príbeh.

Prečo ho sledovať online?

Nová adaptácia sľubuje veľkolepé dobrodružstvo s kvalitnými hereckými výkonmi a strhujúcim dejom, ktorý vás vtiahne do sveta zrady a odplaty. Ideálny film na večer plný napätia a emócií.

Nezmeškajte túto filmovú udalosť. Pozrite si trailer na film Gróf Monte Christo a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok!