V hlave 2

Čo sa skrýva v mysli Riley? Objavte príbeh V hlave 2

Pokračovanie obľúbenej animovanej komédie V hlave od Disney a Pixar je späť! V hlave 2 nás zavedie do mysle tínedžerky Riley, kde sa odohráva úplne nový príbeh plný zmien a nových emócií. Keď ústredie jej mysle prechádza náhlou prestavbou, objavujú sa nové emócie, ktoré zamiešajú karty.

Herecké obsadenie, ktoré vás nadchne

Vo filme sa objavia hlasy slovenských hercov, ako Monika Hilmerová, Kristína Turjanová a Roman Pomajbo, ktorí svojim postavám dodávajú život a osobitosť.

Prečo vidieť V hlave 2? Zábava a hlboké emócie v jednom

Tento film je ideálny pre všetkých, ktorí milujú kombináciu humoru a emocionálnych príbehov. V hlave 2 ponúka nielen zábavu, ale aj hlboké zamyslenie nad emóciami a dospievaním.

Kde film vidieť a prečo nevynechať trailer?

Nezmeškajte premiéru tejto skvelej komédie, dostupnej online. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok a pozrite si trailer, aby ste ochutnali, čo vás čaká!

Orig. názov: Inside Out 2

Žáner: animovaná komédia, dobrodružná

Krajina: USA

Réžia: Pete Docter, Kelsey Mann

Scenár: Meg LeFauve

Hrajú: V slovenskom znení: Monika Hilmerová, Kristína Turjanová, Peter Kollárik, Roman Pomajbo, Helena Geregová, Alena Pajtinková, Lenka Libjaková, Michaela Šaleková, Gréta Luprichová, Natália Baloghová, Judita Bílá, Martin Hronský, Andrea Somorovská, Miro Jaroš, Simon Kopunec