Mafia II Definitive Edition

Mafia II Definitive Edition

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný, – vojnový hrdina Vito Scaletta sa zapletie s mafiou v nádeji, že splatí dlhy po svojom otcovi, spolu s parťákom menom Joe sa Vito snaží o preukázanie svojich schopností, stúpajúc po rodinnom rebríčku v honbe za lepším postavením a odmenou – hra obsahuje všetok pôvodný dodatočný obsah a kompletnú lokalizáciu vrátane českého dabingu

Obsahuje hlavnú hru a všetky vydané DLC.
Druhá časť kriminálnej ságy Mafia – 40. a 50. roky, Empire Bay, NY
Prežite v remasterovanej HD verzii so strhujúcimi detailmi život gangstra počas zlatej éry organizovaného zločinu. Vojnový hrdina Vito Scaletta sa zaplieta s mafiou v nádeji, že splatí dlhy svojho otca. Po boku parťáka Joea sa Vito snaží rodine dokázať, že na to má, vďaka zločinom, ktoré so sebou nesú väčšie odmeny aj následky.

Dráma zo zlatej éry:
Ponorte sa do lákadiel mafie inšpirovaných ikonickými mafiánskymi drámami a užite si život chytrého chlapíka v mafii, z ktorej nemožno uniknúť.


Empire Bay, NY:
Povojnové Empire Bay, NY, mesto prekypujúce príležitosťami, kde organizovaný zločin tyje na prekvitajúcom priemysle povojnovej Ameriky.


Kompletná remasterovaná klasika MAFIA:
Úplne prvýkrát si užite kriminálnu drámu Mafia v jednom balení v strhujúcom HD detaile.
Majitelia Mafia II: Definitive Edition si odomknú Vitovu koženú bundu a auto v hrách Mafia a Mafia III Definitive Editions.


Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *