Ja, zloduch 4

Ja, zloduch 4 – nové dobrodružstvo plné zábavy a akcie

Vracia sa Gru so svojimi Mimonmi!

Máte radi animované komédie plné humoru a akcie? Pripravte sa na návrat Grua v novom filme Ja, zloduch 4, ktorý môžete sledovať online! Táto novinka sľubuje ešte viac šialených momentov a zábavných situácií, ktoré vás rozhodne nezanechajú chladnými.

Čo vás čaká v Ja, zloduch 4?

Gru sa vracia, aby čelil novému nepriateľovi – šialencovi Maxime Le Mal a jeho všemocnej priateľke Valentine. Okrem toho musí Gru zvládnuť aj svoje tri rozkošné dcérky, milujúcu manželku Lucy a armádu neposedných Mimoňov. A to všetko popri tom, ako sa vyrovnáva s Gru juniorom, ktorý má už od narodenia vlastné plány na znepríjemnenie otcovho života.

Prečo si pozrieť trailer na Ja, zloduch 4?

Trailer je skvelým spôsobom, ako sa naladiť na film. Ukáže vám všetky šialené akcie, vtipné situácie a dynamiku medzi postavami. Po zhliadnutí traileru budete určite chcieť vidieť celý film!

Animovaná zábava pre všetkých

Film Ja, zloduch 4 je skvelou voľbou pre rodiny, ale aj pre všetkých, ktorí milujú kvalitné animované filmy. Plný humoru, napätia a skvelých postáv, tento film vás rozhodne nesklame.

Nenechajte si ujsť Ja, zloduch 4 a pozrite si trailer už dnes. Pripravte si pukance, usaďte sa pohodlne a vychutnajte si nové dobrodružstvá so svojim obľúbeným zloduchom a jeho nezbednými Mimoni!

Orig. názov: DESPICABLE ME 4
Žáner: animovaná akčná komédia
Krajina: USA
Réžia: Chris Renaud
Scenár: Mike White, Ken Daurio