Battlefield 2 downloadV hre Battlefield 2 si zvolíte jednu z troch vojenských superveľmocí: USA, Čínu, alebo novú vzniknutú Koalíciu východu. Vyzbrojení s najnovšími zbraňami, môžete ovládať jeden z 30 dopravných prostriedkov a zúčastniť sa najdôležitejších konfliktov na svete.

Hra Battlefield 2 predstavuje rozsiahle a vykreslené prostredie, od mestských ulíc po zapadnuté lesy. Všetky mapy poskytujú vynikajúcu skúsenosť a sú zobrazené v meradle, ktoré zodpovedá počtu hráčov. Možnosti tímovej hry umožňujú hráčom akciu v prednej línií, v úlohe jedného z vojakov, alebo v zákulisí, pri riadení strategických útokov jednotky (v režime Commander). Pokiaľ sú hráči v hre úspešní, zvyšujú postupne svoju hodnosť až k tej najvyššej, generálskej, a získavajú nové zbrane, dopravné prostriedky, odznaky a ocenenia.

V titule Battlefield 2 nás autori zavedú do modernej vojny zasadenej do blízkej budúcnosti. Vojny na strednom východe, vojny o ropu. Vojny, ktorej sa zúčastnia hneď tri strany a to USA, Čína a novosformovaná Koalícia Stredného východu. Chcete si vyskúšať demo?

Pokračovať k stiahnutiu